Nieuwsbericht
CDA zet de aanval in op Linssen
door Arthur 't Hart BERGEN OP ZOOM - Het Bergse CDA gaat vol in de aanval tegen wethouder Ton Linssen vanwege diens uitspraken over woningcorporatie Stadlander. De oppositiefractie komt op 1 maart in de raadsvergadering met een motie van afkeuring tegen de wethouder.
Dat is het op één na zwaarste politieke middel. Fractieleider Wim Musters roept alle andere fracties op de motie mee in te dienen.
Linssen heeft onenigheid met Stadlander over de vraag of er een of twee supermarkten moeten blijven in het centrum van Halsteren. Hij noemde de opstelling van de corporatie onlangs in BN DeStem ‘het toppunt van arrogantie'. ‘ Terug in de mand', zei hij ook.
Linssen dreigde verder Stadlander tegen te werken in andere zaken. Hij heeft alle uitspraken erkend, al vindt hij dat ze in de krant uit hun context zijn gehaald. In een raadscommissie kreeg hij al veel kritiek.
In de motie zegt het CDA dat de uitspraken een wethouder onwaardig zijn, dat Linssen daarmee de gemeente beschadigt en dat hij dreigt met chantagemiddelen. Linssen gaat telkens in de fout en een nieuwe uitglijder moet voorkomen worden, aldus het CDA.
Bron: BN/DeStem dd 18-02-2012
